Ústí nad Labem

º
Ústí nad Labem
Proč Active Paw?

Základem je vždy absolvování úvodní individuální lekce. Následně se domluvíme, jakými druhy lekcí je pro vás vhodné začít.

Individuální lekce pro štěňátka, puberťáky i dospělé pejsky

Lekce v prostorách psí školy i v terénu, kde se pejsci i vy učíte základním cvičením pro pozornost a soustředění, sebekontrolu, přivolání, apod. V rámci teorie si vysvětlíme metodiku a postupy socializace. Půjdeme se samozřejmě podívat i do terénu a zaměříme se na chůzi na vodítku a míjení ostatních pejsků.

Duo lekce v hale nebo v terénu

Pro pokročilejší týmy, které chtějí trénovat s přítomností druhého pejska. Můžeme trénovat v prostorách školy nebo vyrazit na procházku. Pejsci trénují zároveň a nebo se střídají. Tento druh lekce je vhodný pro nácvik klidu a sebekontroly v přítomnosti druhého pejska.

Individuální procházky v Městských sadech

Individuální trénink praktické poslušnosti v městském parku. Procházíme situacemi z běžného života. Trénujeme klidné procházení parkem s potkáváním cizích pejsků a lidí.

Skupinové socializační procházky v Městských sadech

Procházka parkem za blízké přítomnosti pejsků různých plemen a věkových kategorií. V průběhu lekce trénujeme pozornost, chůzi na vodítku a zastavujeme se na společná cvičení.

Konzultace problémového chování

Pojďme spolu probrat problémové chování vašeho pejska, se kterým si nevíte rady. Je zcela normální, že se v životě se psem může objevit chování, které se vám nelíbí a nebo chování, které váš pes dělá, protože se neumí vyrovnat s nějakým podnětem. Na konzultaci spolu nejdříve detailně probereme, co vás trápí a následně si řekneme, jak se s problémovým chováním dá pracovat.

Agility

Sportovní aktivita nejen pro vašeho pejska, ale také pro vás. Naučíte se spoustu nových dovedností, které spojují sport s praktickou poslušností a především je agility velká zábava, kde s vaším pejskem tvoříte tým. Pokud chcete zábavně trávit čas se svým pejskem, tak určitě neváhejte zkusit agility!

Dogfitness

Zdravá sportovní aktivita pro pejsky všech plemen a věkových kategorií. Protože nejen lidé se řídí heslem “ve zdravém těle, zdravý duch”. Na lekci si můžete vyzkoušet práci na stabilních i balančních pomůckách pro dogfitness.

Nácvik praktického a veterinárního ošetření

Na lekci se naučíte, jak zvládat ošetření pejska bez stresu. Nácvik manipulace a ošetření se souhlasem je důležitou, ale často netrénovanou aktivitou. Přitom se jedná o ideální cvičení, které propojuje trénink s činnostmi běžného života (stříhání drápků, vyčesávání, veterinární ošetření).