Terezín

º
Terezín
Proč Active Paw?

Základem je vždy absolvování úvodní individuální lekce. Následně se domluvíme, jakými druhy lekcí je pro vás vhodné začít.

Individuální lekce pro štěňátka, puberťáky i dospělé pejsky

Lekce v prostorách psí školy i v terénu, kde se pejsci i vy učíte základním cvičením pro pozornost a soustředění, sebekontrolu, přivolání, apod. V rámci teorie si vysvětlíme metodiku a postupy socializace. Půjdeme se samozřejmě podívat i do terénu a zaměříme se na chůzi na vodítku a míjení ostatních pejsků.

Agility

Sportovní aktivita nejen pro vašeho pejska, ale také pro vás. Naučíte se spoustu nových dovedností, které spojují sport s praktickou poslušností a především je agility velká zábava, kde s vaším pejskem tvoříte tým. Pokud chcete zábavně trávit čas se svým pejskem, tak určitě neváhejte zkusit agility!

Konzultace problémového chování

Pojďme spolu probrat problémové chování vašeho pejska, se kterým si nevíte rady. Je zcela normální, že se v životě se psem může objevit chování, které se vám nelíbí a nebo chování, které váš pes dělá, protože se neumí vyrovnat s nějakým podnětem. Na konzultaci spolu nejdříve detailně probereme, co vás trápí a následně si řekneme, jak se s problémovým chováním dá pracovat.