Activepaw je škola pro pejsky a jejich lidi.

 

S lidsko-psími tými pracuji na výchově a výcviku metodikou pozitivní motivace. Jsem ráda pokud moji školáci nevnímají psí školu jako rychlokurz, ale jako možnost trávit se svým psím parťákem hezký čas napříč jejich společným životem. Právě proto v mé škole cvičí pejsci od štěňátek až po seniory.

Praktické rady

Propojení teorie a praxe je hlavním základem, na který se při své práci soustředím. Výcvik vedu tak, aby jednotlivé prvky, které se naučíte fungovaly nejen ve škole, ale hlavně u vás doma a venku a aby vás spolupráce mezi vámi a vaším pejskem bavila

Osobní přístup

Každý pejsek i člověk je jiný. Proto nestavím výcvik na jediném a stejném "receptu" pro všechny. Svých týmů se často ptám na zpětnou vazbu, protože jedině tak mohu nastavit trénink efektivně. Nemusíte se bát se mě zeptat jakoukoliv otázku, která vás o výchově pejska zajímá.

Znalosti a zkušenosti

Stejně, jako mě baví proces předávání informací mým lidsko-psím týmům, mě baví i to se neustále vzdělávat. Pravidelně se účastním seminářů a vzdělávácích akcí, a to nejen u českých, ale i u zahraničních trenérů.